Sulje

Tervetuloa Kastellin sivustolle!

Valitse rakennuspaikka saadaksesi paikkakuntakohtaiset hintatiedot.

Voit vaihtaa rakennuspaikkaa myöhemmin klikkaamalla ylävalikon "Paikkakunta"-painiketta.

Hauskoja hetkiä sivuillamme!

Location select intro

Näytä hinnat ja toimitusehdot paikkakunnalle:

Valitse

Kastellin Talo- ja Huvilatoimitusten talotekniikasta vastaa Kastellin tytäryhtiö Terawatt Oy.

Terawatt Oy

Asiakaspalvelu

p. 050 340 8686
email asiakaspalvelu@terawatt.fi


Työnjohto, LVI

Pohjois-Suomi:
Olli-Pekka Pasanen
p. 050 384 5016
email ollipekka.pasanen@terawatt.fi
 

Keski-Suomi:
Toni Hakola
p. 050 523 2250
email toni.hakola@terawatt.fi

Länsi-Suomi:
Ville Tuomaala
p. 050 384 4979
email ville.tuomaala@terawatt.fi

Etelä-Suomi:
Markku Hilpinen
p. 050 566 7115
email markku.hilpinen@terawatt.fi

Etelä-Suomi:
Anssi Tikkanen
p. 050 373 5232
email anssi.tikkanen@terawatt.fi

Työnjohto, sähkö

Pohjois-Suomi:
Kari Kokko
p. 050 591 1867
email kari.kokko@terawatt.fi

Keski-Suomi:
Marko Katainen
p. 040 579 8413
email marko.katainen@terawatt.fi

Etelä-Suomi:
Lauri Kokko (muuttovalmiit ja vvv-kohteet)
p. 040 451 6382
email lauri.kokko@terawatt.fi

Etelä- ja Länsi-Suomi:
Sampo Kalliokoski (pakettikohteet)
p. 040 450 9878
email sampo.kalliokoski@terawatt.fi

Talotekniikan asiantuntijat

Aapo Piironen
p. 050 3845 073
email aapo.piironen@terawatt.fi

 

Sähkösuunnittelu: p. 010 277 6810

Jukka Alakorva
p. 050 453 6022
email jukka.alakorva@terawatt.fi

Lauri Riekkinen
p. 050 5915 108
email lauri.riekkinen@terawatt.fi

Kaisa Tuomisto
p. 040 451 6709
email kaisa.tuomisto@terawatt.fi

 

 


Kaikki Terawatt Oy:n yhteystiedot löytyvät osoitteesta www.terawatt.fi