Haemme nyt Etelä- ja Keski-Suomen alueelle

Elementti- ja runkoasentajia, kirvesmies-/asennusryhmiä sekä sisustusvaiheeseen monipuolisia osaajia

Rakennustapamme on tapauksesta riippuen joko Pre-Cut tai suurelementti.

Edellytämme:

  • kokemusta vastaavista tehtävistä
  • hyvää ammattiosaamista, järjestelmällistä ja siistiä työtapaa
  • positiivista asennetta ja asiakaspalvelutaitoja
  • työturvallisuusmääräysten noudattamista

Tarjoamme:

  • töitä markkinajohtajan laadukkaan tuotteen parissa
  • hyvin johdetut työmaat
  • hyvin tehdylle työlle luotettavan maksajan

Kiinnostuitko – ota yhteyttä!

Työpäällikkö Rami Mäenpää, p. 050 384 4895, rami.maenpaa@kastelli.fi / Pääkaupunki seutu

Työpäällikkö Timo Kuusisto, p. 0400 181 811, timo.kuusisto@kastelli.fi / Oulu, Kemi - Tornio

Työpäällikkö Ari Mikkola, p. 050 309 4199, ari.mikkola@kastelli.fi / Vantaa, Uusimaa

Työpäällikkö Jani Nyberg, p. 050 563 8154, jani.nyberg@kastelli.fi / Forssa - Hämeenlinna

Työpäällikkö Timo Kellosaari, p.043 824 1728, timo.kellosaari@kastelli.fi / Pori

Työpäällikkö Jari Mutanen, p. 046 850 6960, jari.mutanen@kastelli.fi / Joensuu - Kuopio

Työpäällikkö Tony Puurula, p. 050 384 4907, tony.puurula@kastelli.fi / Jyväskylä - Lahti